Acrebond a.s.

  • Acrebond a.s.
  • Ve Smečkách 589/14
  • Nové Město Praha 1
  • 110 00 Praha

: 09111573
Základní kapitál: 2 miliony Kč
Společnost zapsána v obchodním rejstříku pod spisovou značkou B 25242/MSPH Městský soud v Praze.

Člen statutárního orgánu, statutární ředitel: Filip Lahoda

Dokumenty ke stažení

Unijní prospekt

Stáhnout

Rozhodnutí NPM

Stáhnout

Business plán 2021-2026

Stáhnout

Zpráva nezávislého auditora

Stáhnout

Vzor dluhopisu Acrebond

Stáhnout

Výroční zpráva

Dokument není v tuto chvíli dostupný

O společnosti

Ačkoliv je Acrebond a.s. relativně novou společností, klíčoví členové jejího managementu působí v oboru realit prostřednictvím ostatních firem již od roku 2013. V průběhu uplynulých let jsme koupili, zrekonstruovali a úspěšně prodali nemovitosti v celkové hodnotě více než 100 milionů korun. Na tyto aktivity používáme jak vlastní peníze, tak prostředky v řádu desítek milionů korun od soukromých investorů. S realizací nemovitostních projektů a správou svěřeného kapitálu tak máme mnohaleté zkušenosti.

Postupem času jsme získali know-how jak celý proces realizovat rychle a efektivně. Od výběru vhodné nemovitosti k akvizici přes její nákladově příznivou rekonstrukci až po prodej za odpovídající tržní cenu. K tomu nám dopomáhá i spolupráce s renomovanými právními kancelářemi, čímž výrazně zvyšujeme stabilitu a předvídatelnost podnikatelského modelu.

Nenakupujeme však pouze na vlastní účet, na realitním trhu úspěšně propojujeme nabídku s poptávkou. Za uplynulých sedm let jsme pomohli realizovat obchody s nemovitostmi v tržní hodnotě více než 400 milionů korun. Díky tomu máme velmi dobrý přehled o realitním trhu v rámci ČR, který je při naší práci nezbytný.

Prostřednictvím dluhopisové emise tak chceme úspěšně navázat na naše předchozí realitní aktivity. Jsme přesvědčeni o tom, že nemovitosti aktuálně nabízejí celou řadu zajímavých příležitostí, které bychom s pomocí investorů rádi využili.